O nás

Tradiční interiér je ateliér zaměřený na projekční návrhy a realizace interiérů staveb, jež zapadají do rázu lidové architektury. Navrhneme a zrealizujeme interiér staré či nové chalupy tak, aby byl kompaktním celkem.

Tradiční interiér nabízí individuální přístup reflektující filosofii původních interiérů lidových stavení, avšak plně korespondující s požadavky dnešní doby.

Jsme společnost, jejíž činnost je striktně zaměřena na chalupy a vše, co s nimi souvisí. Naše komplexní služby sestávají od zajištění projektové dokumentace pro výstavbu nové chalupy či rekonstrukce, přes řízení samotné realizace, až po úplné dokončení stavby. Obsahují zajištění všech správních rozhodnutí (územní rozhodnutí, stavební povolení, vyjádření dotčených stran, kolaudační rozhodnutí,…), řízení již prověřených dodavatelů řemeslných prací a zhotovitelů stavby.

V případě zájmu investora poskytujeme naše služby a poradenství i po dokončení díla., tzn. například při zařizování nábytkem, el. spotřebiči a dalším interiérovým vybavením, péči o chalupu atd.

Výpis z obchodního rejstříku

Tradiční chalupy s.r.o.